PRESTARI CONSTRUCTII SRL - 53504785

Nume firma: PRESTARI CONSTRUCTII SRL

Cod Unic de Înregistrare: 53504785

Nr. Înmatriculare :

Judet: ARGEŞ

Localitate: Sat Suseni Com. Bogaţi

Cod CAEN: 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre PRESTARI CONSTRUCTII SRL

Este firma PRESTARI CONSTRUCTII SRL platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-10-24 16:20:57, firma PRESTARI CONSTRUCTII SRL nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei PRESTARI CONSTRUCTII SRL ?

PRESTARI CONSTRUCTII SRL are ca obiectiv principal 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Cand a fost fondata firma PRESTARI CONSTRUCTII SRL ?

PRESTARI CONSTRUCTII SRL a fost fondata la date de 2026-01-27 si are sediul in JUD. ARGEŞ, SAT SUSENI COM. BOGAŢI

PRESTARI CONSTRUCTII SRL informatii de contact

Judet: ARGEŞ

Localitate: Sat Suseni Com. Bogaţi

Adresa: JUD. ARGEŞ, SAT SUSENI COM. BOGAŢI

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
PRESTARI CONSTRUCTII SRL

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru PRESTARI CONSTRUCTII SRL.
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

53504785

PRESTARI CONSTRUCTII SRL

JUD. ARGEŞ, SAT SUSENI COM. BOGAŢI

Datele despre PRESTARI CONSTRUCTII SRL au fost actualizate ultima dată la data de 2026-10-24 16:20:57. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.