CRISTIAN STEEL S.R.L. - 53505853

Nume firma: CRISTIAN STEEL S.R.L.

Cod Unic de Înregistrare: 53505853

Nr. Înmatriculare : J2026005384004

Judet: SATU MARE

Localitate: Mun. Carei

Cod CAEN: 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre CRISTIAN STEEL S.R.L.

Este firma CRISTIAN STEEL S.R.L. platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-10-25 18:04:33, firma CRISTIAN STEEL S.R.L. nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei CRISTIAN STEEL S.R.L. ?

CRISTIAN STEEL S.R.L. are ca obiectiv principal 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Cand a fost fondata firma CRISTIAN STEEL S.R.L. ?

CRISTIAN STEEL S.R.L. a fost fondata la date de 2026-01-27 si are sediul in JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. MIHAI VITEAZU, NR.21, AP.7

CRISTIAN STEEL S.R.L. informatii de contact

Judet: SATU MARE

Localitate: Mun. Carei

Adresa: JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. MIHAI VITEAZU, NR.21, AP.7

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
CRISTIAN STEEL S.R.L.

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru CRISTIAN STEEL S.R.L..
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

53505853

CRISTIAN STEEL S.R.L.

J2026005384004

JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. MIHAI VITEAZU, NR.21, AP.7

Datele despre CRISTIAN STEEL S.R.L. au fost actualizate ultima dată la data de 2026-10-25 18:04:33. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.