BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 - 53505004

Nume firma: BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7

Cod Unic de Înregistrare: 53505004

Nr. Înmatriculare :

Judet: MARAMUREŞ

Localitate: Mun. Baia Mare

Cod CAEN: 2512 - Fabricarea de usi si ferestre din metal

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7

Este firma BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-10-24 21:47:15, firma BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 ?

BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 are ca obiectiv principal 2512 - Fabricarea de usi si ferestre din metal

Cand a fost fondata firma BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 ?

BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 a fost fondata la date de 2026-01-27 si are sediul in JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MĂRGEANULUI, NR.7

BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 informatii de contact

Judet: MARAMUREŞ

Localitate: Mun. Baia Mare

Adresa: JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MĂRGEANULUI, NR.7

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7.
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

53505004

BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7

JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MĂRGEANULUI, NR.7

Datele despre BDM GRUP INVEST PUNCT DE LUCRU MARGEANULUI NR 7 au fost actualizate ultima dată la data de 2026-10-24 21:47:15. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.