Z TELECOM SERVICE S.R.L. - 51194289

Nume firma: Z TELECOM SERVICE S.R.L.

Cod Unic de Înregistrare: 51194289

Nr. Înmatriculare : J2025005576006

Judet: COVASNA

Localitate: Mun. Sfântu Gheorghe

Cod CAEN: 4740 - Denumire CAEN nu este disponibilă

Date TVA

Platitor TVA: Da

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre Z TELECOM SERVICE S.R.L.

Este firma Z TELECOM SERVICE S.R.L. platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-08-02 08:14:47, firma Z TELECOM SERVICE S.R.L. este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei Z TELECOM SERVICE S.R.L. ?

Z TELECOM SERVICE S.R.L. are ca obiectiv principal 4740 - Denumire CAEN nu este disponibilă

Cand a fost fondata firma Z TELECOM SERVICE S.R.L. ?

Z TELECOM SERVICE S.R.L. a fost fondata la date de 2025-01-30 si are sediul in JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. BENEDEK ELEK, NR.2B

Z TELECOM SERVICE S.R.L. informatii de contact

Judet: COVASNA

Localitate: Mun. Sfântu Gheorghe

Adresa: JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. BENEDEK ELEK, NR.2B

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
Z TELECOM SERVICE S.R.L.

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru Z TELECOM SERVICE S.R.L..
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

51194289

Z TELECOM SERVICE S.R.L.

J2025005576006

JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. BENEDEK ELEK, NR.2B

Datele despre Z TELECOM SERVICE S.R.L. au fost actualizate ultima dată la data de 2026-08-02 08:14:47. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.