VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ - 48473461

Nume firma: VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Cod Unic de Înregistrare: 48473461

Nr. Înmatriculare : F29/727/2023

Judet: PRAHOVA

Localitate: Sat Ţipăreşti Com. Cocorăştii Mislii

Cod CAEN: 4120 - Lucrari de constructie a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Este firma VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-07-14 16:40:55, firma VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ ?

VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are ca obiectiv principal 4120 - Lucrari de constructie a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Cand a fost fondata firma VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ ?

VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost fondata la date de 2023-07-12 si are sediul in JUD. PRAHOVA, SAT ŢIPĂREŞTI COM. COCORĂŞTII MISLII, STR. ÎNVĂŢĂTOR MIHAIL FRÂNCULESCU, NR.102

VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ informatii de contact

Judet: PRAHOVA

Localitate: Sat Ţipăreşti Com. Cocorăştii Mislii

Adresa: JUD. PRAHOVA, SAT ŢIPĂREŞTI COM. COCORĂŞTII MISLII, STR. ÎNVĂŢĂTOR MIHAIL FRÂNCULESCU, NR.102

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ.
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

48473461

VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

F29/727/2023

JUD. PRAHOVA, SAT ŢIPĂREŞTI COM. COCORĂŞTII MISLII, STR. ÎNVĂŢĂTOR MIHAIL FRÂNCULESCU, NR.102

Datele despre VOICU SERGIU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ au fost actualizate ultima dată la data de 2026-07-14 16:40:55. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.