ROŢI PRO SERVICE S.R.L. - 52245496

Nume firma: ROŢI PRO SERVICE S.R.L.

Cod Unic de Înregistrare: 52245496

Nr. Înmatriculare : J2025056998000

Judet: BRAŞOV

Localitate: Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni

Cod CAEN: 9531 - Denumire CAEN nu este disponibilă

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre ROŢI PRO SERVICE S.R.L.

Este firma ROŢI PRO SERVICE S.R.L. platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-08-02 03:11:22, firma ROŢI PRO SERVICE S.R.L. nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei ROŢI PRO SERVICE S.R.L. ?

ROŢI PRO SERVICE S.R.L. are ca obiectiv principal 9531 - Denumire CAEN nu este disponibilă

Cand a fost fondata firma ROŢI PRO SERVICE S.R.L. ?

ROŢI PRO SERVICE S.R.L. a fost fondata la date de 2025-07-30 si are sediul in JUD. BRAŞOV, SAT TĂRLUNGENI COM. TĂRLUNGENI, STR. SALCÂMILOR, NR.139

ROŢI PRO SERVICE S.R.L. informatii de contact

Judet: BRAŞOV

Localitate: Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni

Adresa: JUD. BRAŞOV, SAT TĂRLUNGENI COM. TĂRLUNGENI, STR. SALCÂMILOR, NR.139

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
ROŢI PRO SERVICE S.R.L.

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru ROŢI PRO SERVICE S.R.L..
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

52245496

ROŢI PRO SERVICE S.R.L.

J2025056998000

JUD. BRAŞOV, SAT TĂRLUNGENI COM. TĂRLUNGENI, STR. SALCÂMILOR, NR.139

Datele despre ROŢI PRO SERVICE S.R.L. au fost actualizate ultima dată la data de 2026-08-02 03:11:22. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.