MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN - 52781389

Nume firma: MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN

Cod Unic de Înregistrare: 52781389

Nr. Înmatriculare :

Judet: BRAŞOV

Localitate: Sat Ileni Com. Mândra

Cod CAEN: 8699 - Denumire CAEN nu este disponibilă

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN

Este firma MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-08-26 06:42:46, firma MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN ?

MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN are ca obiectiv principal 8699 - Denumire CAEN nu este disponibilă

Cand a fost fondata firma MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN ?

MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN a fost fondata la date de 2025-10-27 si are sediul in JUD. BRAŞOV, SAT ILENI COM. MÂNDRA, NR.349

MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN informatii de contact

Judet: BRAŞOV

Localitate: Sat Ileni Com. Mândra

Adresa: JUD. BRAŞOV, SAT ILENI COM. MÂNDRA, NR.349

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN.
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

52781389

MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN

JUD. BRAŞOV, SAT ILENI COM. MÂNDRA, NR.349

Datele despre MANOLE FLAVIA-IOANA DIETETICIAN au fost actualizate ultima dată la data de 2026-08-26 06:42:46. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.