GREEN SPARK S.R.L. - 48791406

Nume firma: GREEN SPARK S.R.L.

Cod Unic de Înregistrare: 48791406

Nr. Înmatriculare : J40/17291/2023

Judet: MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Localitate: Sector 4 Mun. Bucureşti

Cod CAEN: 5320 - Alte activitati postale si de curier

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre GREEN SPARK S.R.L.

Este firma GREEN SPARK S.R.L. platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-10-19 12:55:23, firma GREEN SPARK S.R.L. nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei GREEN SPARK S.R.L. ?

GREEN SPARK S.R.L. are ca obiectiv principal 5320 - Alte activitati postale si de curier

Cand a fost fondata firma GREEN SPARK S.R.L. ?

GREEN SPARK S.R.L. a fost fondata la date de 2023-09-18 si are sediul in MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.114, CAMERA 1, BL.M1/1, SC.5, ET.3, AP.180

GREEN SPARK S.R.L. informatii de contact

Judet: MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Localitate: Sector 4 Mun. Bucureşti

Adresa: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.114, CAMERA 1, BL.M1/1, SC.5, ET.3, AP.180

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
GREEN SPARK S.R.L.

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru GREEN SPARK S.R.L..
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

48791406

GREEN SPARK S.R.L.

J40/17291/2023

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.114, CAMERA 1, BL.M1/1, SC.5, ET.3, AP.180

Datele despre GREEN SPARK S.R.L. au fost actualizate ultima dată la data de 2026-10-19 12:55:23. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.