ESTETIC BY LUIZA S.R.L. - 48471665

Nume firma: ESTETIC BY LUIZA S.R.L.

Cod Unic de Înregistrare: 48471665

Nr. Înmatriculare : J2023001505169

Judet: DOLJ

Localitate: Sat Ghindeni Com. Ghindeni

Cod CAEN: 9622 - Denumire CAEN nu este disponibilă

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre ESTETIC BY LUIZA S.R.L.

Este firma ESTETIC BY LUIZA S.R.L. platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-07-16 01:27:25, firma ESTETIC BY LUIZA S.R.L. nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei ESTETIC BY LUIZA S.R.L. ?

ESTETIC BY LUIZA S.R.L. are ca obiectiv principal 9622 - Denumire CAEN nu este disponibilă

Cand a fost fondata firma ESTETIC BY LUIZA S.R.L. ?

ESTETIC BY LUIZA S.R.L. a fost fondata la date de 2023-07-12 si are sediul in JUD. DOLJ, SAT GHINDENI COM. GHINDENI, STR. IZVORUL RECE, NR.52

ESTETIC BY LUIZA S.R.L. informatii de contact

Judet: DOLJ

Localitate: Sat Ghindeni Com. Ghindeni

Adresa: JUD. DOLJ, SAT GHINDENI COM. GHINDENI, STR. IZVORUL RECE, NR.52

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
ESTETIC BY LUIZA S.R.L.

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru ESTETIC BY LUIZA S.R.L..
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

48471665

ESTETIC BY LUIZA S.R.L.

J2023001505169

JUD. DOLJ, SAT GHINDENI COM. GHINDENI, STR. IZVORUL RECE, NR.52

Datele despre ESTETIC BY LUIZA S.R.L. au fost actualizate ultima dată la data de 2026-07-16 01:27:25. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.