CHERHANAUA PLUTITOARE - 53451770

Nume firma: CHERHANAUA PLUTITOARE

Cod Unic de Înregistrare: 53451770

Nr. Înmatriculare :

Judet: TULCEA

Localitate: Sat Caraorman Com. Crişan

Cod CAEN: 1020 - Prelucrarea si conservarea pestelui, crustaceelor si molustelor

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre CHERHANAUA PLUTITOARE

Este firma CHERHANAUA PLUTITOARE platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-08-30 10:36:31, firma CHERHANAUA PLUTITOARE nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei CHERHANAUA PLUTITOARE ?

CHERHANAUA PLUTITOARE are ca obiectiv principal 1020 - Prelucrarea si conservarea pestelui, crustaceelor si molustelor

Cand a fost fondata firma CHERHANAUA PLUTITOARE ?

CHERHANAUA PLUTITOARE a fost fondata la date de 2026-01-26 si are sediul in JUD. TULCEA, SAT CARAORMAN COM. CRIŞAN, NR.440TL, DIGUL DE CONTUR AL AMENAJARII PISCICOLE CARAORMAN, CANAL DE LEGATURA CI LACUL PIUILET.PONTON ATESTAT BORD: NR. 0005588/ 11.04.2016.

CHERHANAUA PLUTITOARE informatii de contact

Judet: TULCEA

Localitate: Sat Caraorman Com. Crişan

Adresa: JUD. TULCEA, SAT CARAORMAN COM. CRIŞAN, NR.440TL, DIGUL DE CONTUR AL AMENAJARII PISCICOLE CARAORMAN, CANAL DE LEGATURA CI LACUL PIUILET.PONTON ATESTAT BORD: NR. 0005588/ 11.04.2016.

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
CHERHANAUA PLUTITOARE

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru CHERHANAUA PLUTITOARE.
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

53451770

CHERHANAUA PLUTITOARE

JUD. TULCEA, SAT CARAORMAN COM. CRIŞAN, NR.440TL, DIGUL DE CONTUR AL AMENAJARII PISCICOLE CARAORMAN, CANAL DE LEGATURA CI LACUL PIUILET.PONTON ATESTAT BORD: NR. 0005588/ 11.04.2016.

Datele despre CHERHANAUA PLUTITOARE au fost actualizate ultima dată la data de 2026-08-30 10:36:31. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.