CEC BANK AGENTIA ILEANDA - 53419906

Nume firma: CEC BANK AGENTIA ILEANDA

Cod Unic de Înregistrare: 53419906

Nr. Înmatriculare :

Judet: SĂLAJ

Localitate: Sat Ileanda Com. Ileanda

Cod CAEN: 6419 - Alte activitati de intermedieri monetare

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre CEC BANK AGENTIA ILEANDA

Este firma CEC BANK AGENTIA ILEANDA platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-07-28 05:03:28, firma CEC BANK AGENTIA ILEANDA nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei CEC BANK AGENTIA ILEANDA ?

CEC BANK AGENTIA ILEANDA are ca obiectiv principal 6419 - Alte activitati de intermedieri monetare

Cand a fost fondata firma CEC BANK AGENTIA ILEANDA ?

CEC BANK AGENTIA ILEANDA a fost fondata la date de 2026-01-23 si are sediul in JUD. SĂLAJ, SAT ILEANDA COM. ILEANDA, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.39, ET.PARTER, AP.13

CEC BANK AGENTIA ILEANDA informatii de contact

Judet: SĂLAJ

Localitate: Sat Ileanda Com. Ileanda

Adresa: JUD. SĂLAJ, SAT ILEANDA COM. ILEANDA, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.39, ET.PARTER, AP.13

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
CEC BANK AGENTIA ILEANDA

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru CEC BANK AGENTIA ILEANDA.
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

53419906

CEC BANK AGENTIA ILEANDA

JUD. SĂLAJ, SAT ILEANDA COM. ILEANDA, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.39, ET.PARTER, AP.13

Datele despre CEC BANK AGENTIA ILEANDA au fost actualizate ultima dată la data de 2026-07-28 05:03:28. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.