CASA BUNICILOR S.R.L. - 52360215

Nume firma: CASA BUNICILOR S.R.L.

Cod Unic de Înregistrare: 52360215

Nr. Înmatriculare : J2025062816006

Judet: SĂLAJ

Localitate: Sat Lazuri Com. Valcău de Jos

Cod CAEN: 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata

Date TVA

Platitor TVA: Nu

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre CASA BUNICILOR S.R.L.

Este firma CASA BUNICILOR S.R.L. platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-07-03 12:09:52, firma CASA BUNICILOR S.R.L. nu este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei CASA BUNICILOR S.R.L. ?

CASA BUNICILOR S.R.L. are ca obiectiv principal 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata

Cand a fost fondata firma CASA BUNICILOR S.R.L. ?

CASA BUNICILOR S.R.L. a fost fondata la date de 2025-08-21 si are sediul in JUD. SĂLAJ, SAT LAZURI COM. VALCĂU DE JOS, NR.94

CASA BUNICILOR S.R.L. informatii de contact

Judet: SĂLAJ

Localitate: Sat Lazuri Com. Valcău de Jos

Adresa: JUD. SĂLAJ, SAT LAZURI COM. VALCĂU DE JOS, NR.94

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
CASA BUNICILOR S.R.L.

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru CASA BUNICILOR S.R.L..
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

52360215

CASA BUNICILOR S.R.L.

J2025062816006

JUD. SĂLAJ, SAT LAZURI COM. VALCĂU DE JOS, NR.94

Datele despre CASA BUNICILOR S.R.L. au fost actualizate ultima dată la data de 2026-07-03 12:09:52. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.