AGROLAND MARSTAR SRL - 34846536

Nume firma: AGROLAND MARSTAR SRL

Cod Unic de Înregistrare: 34846536

Nr. Înmatriculare : J24/748/2015

Judet: MARAMUREŞ

Localitate: Sat Mogoşeşti Com. Satulung

Cod CAEN: 150 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Date TVA

Platitor TVA: Da

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre AGROLAND MARSTAR SRL

Este firma AGROLAND MARSTAR SRL platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-08-30 03:09:24, firma AGROLAND MARSTAR SRL este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei AGROLAND MARSTAR SRL ?

AGROLAND MARSTAR SRL are ca obiectiv principal 150 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Cand a fost fondata firma AGROLAND MARSTAR SRL ?

AGROLAND MARSTAR SRL a fost fondata la date de 2015-08-03 si are sediul in JUD. MARAMUREŞ, SAT MOGOŞEŞTI COM. SATULUNG, MOGOŞEŞTI, NR.127

AGROLAND MARSTAR SRL informatii de contact

Judet: MARAMUREŞ

Localitate: Sat Mogoşeşti Com. Satulung

Adresa: JUD. MARAMUREŞ, SAT MOGOŞEŞTI COM. SATULUNG, MOGOŞEŞTI, NR.127

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
AGROLAND MARSTAR SRL

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru AGROLAND MARSTAR SRL.
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

34846536

AGROLAND MARSTAR SRL

J24/748/2015

JUD. MARAMUREŞ, SAT MOGOŞEŞTI COM. SATULUNG, MOGOŞEŞTI, NR.127

Datele despre AGROLAND MARSTAR SRL au fost actualizate ultima dată la data de 2026-08-30 03:09:24. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.