AGORA HOUSES S.R.L. - 48466600

Nume firma: AGORA HOUSES S.R.L.

Cod Unic de Înregistrare: 48466600

Nr. Înmatriculare : J12/2956/2023

Judet: CLUJ

Localitate: Sat Nima Com. Mintiu Gherlii

Cod CAEN: 5590 - Alte servicii de cazare

Date TVA

Platitor TVA: Da

Notă informativă: Toate informațiile afișate sunt preluate din surse oficiale (ANAF, ONRC și alte registre publice). Pot exista diferențe temporare sau întârzieri în actualizarea datelor, în funcție de frecvența cu care instituțiile actualizează registrele.

Solicită ștergere / corectare date

Întrebări frecvente despre AGORA HOUSES S.R.L.

Este firma AGORA HOUSES S.R.L. platitoare de TVA ?

La ultima noastră actualizare a acestei firme în data de 2026-08-25 05:58:57, firma AGORA HOUSES S.R.L. este plătitoare de TVA.

Care este obiectivul principal de activitate al companiei AGORA HOUSES S.R.L. ?

AGORA HOUSES S.R.L. are ca obiectiv principal 5590 - Alte servicii de cazare

Cand a fost fondata firma AGORA HOUSES S.R.L. ?

AGORA HOUSES S.R.L. a fost fondata la date de 2023-07-11 si are sediul in JUD. CLUJ, SAT NIMA COM. MINTIU GHERLII, NIMA, NR.221

AGORA HOUSES S.R.L. informatii de contact

Judet: CLUJ

Localitate: Sat Nima Com. Mintiu Gherlii

Adresa: JUD. CLUJ, SAT NIMA COM. MINTIU GHERLII, NIMA, NR.221

Fax: Informație momentan indisponibilă *****

Telefon: Informație momentan indisponibilă *****

Email: Informație momentan indisponibilă *****

🌐 Website-uri asociate firmei
AGORA HOUSES S.R.L.

Momentan nu există website-uri înregistrate pentru această firmă.

🎖️ Generator Badge „Firmă de Încredere”

Adaugă pe site-ul tău badge-ul oficial de Firmă de Încredere pentru AGORA HOUSES S.R.L..
Badge-ul oferă vizitatorilor garanția că datele firmei tale sunt verificate și actuale în baza de date InfoCompanii.ro.

Poate fi adăugat pe un număr nelimitat de website-uri deținute de firmă, fără costuri.

  • ✅ Crește încrederea vizitatorilor în afacerea ta
  • 🚀 Contribuie la un SEO mai bun datorită legăturii cu un domeniu verificat
  • 🔒 Arată că firma are date validate și domeniu confirmat
  • 🌐 Îmbunătățește reputația online și transparența afacerii
  • 📈 Poate duce la o rată de conversie mai mare în rândul clienților noi

🔧 Codul include scriptul care detectează automat domeniul site-ului unde este adăugat badge-ul.

Vrei să emiți o factură către compania noastră sau pur și simplu ai nevoie de datele noastre fiscale? Click pe box și copiezi automat Numele firmei, Numărul de înregistrare (J), CUI-ul sau Adresa sediului social.

48466600

AGORA HOUSES S.R.L.

J12/2956/2023

JUD. CLUJ, SAT NIMA COM. MINTIU GHERLII, NIMA, NR.221

Datele despre AGORA HOUSES S.R.L. au fost actualizate ultima dată la data de 2026-08-25 05:58:57. Sursa informațiilor: ANAF, Registrul Comerțului.